billboard_Acrodesign_panel_3204179

Pro objednání nebo poptávku ceny tisku stačí zaslat fotografii se zadáním materiálu, rozměru a množstvím na e-mail acrodesign@acrodesign.cz . Fotografie lze také přinést na CD, flashce, nebo přímo na paměťové kartě z fotoaparátu. Rádi Vám také poradíme s jakýmkoliv dotazem na telefonním čísle 722 654 525.

Epson Stylus Pro 9890 piktogramy_2

• profesionální tikárna navržena pro tisk fotografií 
  a výtvarného umění
• barevná věrnost
• barvy: jasná světle purpurová, jasná purpurová, žlutá,
  světle azurová, azurová, matná černá,
  fotografická černá, světle šedá, světle černá
• tiskové formáty: A4 až 110cm x(délka role)
• rozlišení až 2880x1440dpi

Ceník

EAF2

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH

Fotoobraz
- Tisk na plátno, napnuté na klínový rám

_MKO3654 _MKO3657 _MKO3658 MKO_6490_fotoobraz

Fotopapír v rámu - Tisk na polomatný fotopapír Velvet (možnost výběru jiného papíru) následně kašírujeme na PVC desku a rámujeme do rámečku Nielsen. V ceně je základní hliníkový rámeček Nielsen, v nabídce máme dále dřevěné rámy od dodavatelů Nielsen a Lira.

_MKO3752

_MKO3755

Fotopapír - Tisk na prémiový polomatný mikroporézní fotopapír Velvet. Vhodné nejen do rámečků se sklem. Výběr rámečků se sklem u nás v showroomu.

fotopapir_Velvet

Fotopapír na desce - Tisk na fotopapír Baryta kašírovaný na černou PVC desku tloušťky 5mm. Pravý barytový papír především pro čb fotografii. Věrně simuluje baryt známý z fotokomory.

_MKO5818 _MKO5820_1

Magnetka - Tisk na vinyl fólii kašírovaný na magnetku a následně zalaminovanou extralesklou UV laminací. Zajímavě si vyjímající na lednici či kapotě auta.

lednice_s_magnetkama

Fotosamolepa - Tisk na vinyl fólii včetně extralesklé UV laminace. Jednoduše nalepíte na vámi zvolený podklad.

Další tiskové materiály k nahlednutí ZDE.

Fotografování v profesionálním ateliéru
Chcete aby tisky vypadaly opravdu luxusně? K tomu je důležité mít kvalitní základ a tím je samozřejmě fotografie, proto jsme se rozhodli Vám nabídnout zvýhodněný balíček focení u nás v ateliéru. Balíček obsahuje 15 minut během kterých Vás nafotíme, 3 fotografie dle vašeho výběru následně upravíme a připravíme pro tisk. Součástí je dále tisk na sublimačním minilabu 2ks ve formátu 15x10cm a 1ks ve formátu 30x20cm. Fotoateliér k nahlédnutí ZDE

Celý balíček je v ceně 599 Kč + 21% DPH


Dárkový poukaz
Chcete svým blízkým udělat radost? Darujte svým kamarádům, přátelům či zaměstnancům DÁRKOVÝ POUKAZ. Sami si vyberou zda chtějí fotoobraz nebo fotografování v ateliéru.

darkovy_poukaz_acrodesign_fotoobraz_fotoatelier

  • ctverec-na-web-acronovinky.png