• Akce vizitky ofsetový tisk
  • platno
  • Rollup Mosquito
  • Rollup Wasp

Tabor_Barrandovi_CJedinečná prázdninová aktivita pro děti českých filmařů – to je Tábor Barrandov.

Filmové studio Barrandov (dnes Barrandov Studio a.s.) ho začalo pořádat již v padesátých letech 20. stol. Trávily v něm prázdniny děti předních československých filmařů, např. režisérů Václava Vorlíčka, Juraje Jakubiska, Karla Smyczka Františka Vláčila, Juraje Herze, Evalda Schorma, Marie Poledňákové, Miloslava Šmídmajera či scénáristů Zdeňka Svěráka, Jaroslava Dietla a Vladimíra Körnera.

Zlata_Adamovsk___a_Jirka_M__dl_se_podepisuj___d__tem

Tábor Barrandov se dodnes snaží dětem zpříjemnit část letních prázdnin nevšedními zážitky. Pobyt je plný zdravého pohybu, dovádění, her a legrace. V intenzivním vyváženém programu je kladen důraz na seznamování dětí se základy tábornických dovedností, se základy chování v přírodě a pobytu v ní, na rozvoj pohybových a sportovních aktivit dětí, na získání kompetence poskytnout první pomoc a na prohlubování estetického a výtvarného cítění dětí. To probíhá v přátelské až kamarádské atmosféře souznění dětských a dospěláckých duší.

www.taborbarrandov.cz www.facebook.com/taborbarrandov


Acrodesign podporuje, kamarádí se a spolupracuje:
D4U Stunts Kubb Fluke Advokáti Pohádkový pomeranč Dobrý Anděl Tábor Barrandov Malá Čarodějka Dobeška Konto Bariéry - Nadace Charty 77 Jawarenovace