Acrodesign nabízí kompletní služby v oblasti reklamy a propagace. Zhotovujeme široké spektrum produktů, od billboardů až po magnetky či tisk fotografií. Naše produkty vynikají zejména svou kvalitou a nápaditým zpracováním, které dokáže zaujmout.

Pro jejich zhotovování používáme kvalitní profesionální techniku. Jde zejména o
tyto stroje:


plotr Roland SOLJET

Tento stroj disponuje rozlišením tisku až 1440 x 1440 dpi, je vybaven eco-solventními inkousty s vysokou UV stabilitou, odolností proti otěru a vodě a výbornou přilnavostí na podkladové materiály. Tisk je možno nanést na širokou škálu materiálů, jako například na samolepící fólie, billboardový papír, prosvětlovací fólie a banerové plachty. Použitá technika také umožňuje vytištění a současné tvarové vyřezání samolepek. Lze tak zhotovit i samolepky komplikovaných tvarů.

acrodesign_roland__1

plotr Epson Stylus Pro 9890
Tato tiskárna je určena pro tisk fotografií a výtvarného umění, ovšem díky své barevné věrnosti a vysokému rozlišení až 2880x1440dpi je i skvělou volbou pro nátisky. Plynulé přechody mezi světlými a tmavými částmi díky tisku osmi barvami, v nichž jsou zahrnuty tři hustoty černé. Velkou výhodou pigmentových inkoustů je jejich dlouhá životnost. V naší nabídce materiálů pro tento stroj naleznete několik druhů fotografických papírů, pláten, akvarelových papírů, PET filmů nebo i samolepící fólii.

epson_acrodesign_2

Event tiskárny DNP DS80 a DS40
Profesionální produkční termosublimační tiskárna je tiskárna pro tisk malých formátů fotografií jako je 20x30cm nebo 10x15cm - při odběru více kusů je možné po domluvě zhotovit i formáty 20x25cm, 15x20cm, 9x13cm, 13x18cm, 15x23cm. Výsledná povrchaová úprava může být ve variantách lesk nebo mat. U těchto tiskáren je možný i pronájem již od jednoho dne.

acrodesign_DS40_DS80


Tisk realizujeme s krátkou dodací lhůtou. Při větších zakázkách zhotovujeme ověřovací vzorky před hromadnou výrobou. V našem studiu je také k nahlédnutí velké množství potištěných vzorků.

Využití potištěných materiálů:

billboardy, poutače, polepy výloh, světelné reklamy, backlighty, citylighty, polepy automobilů a kamionových plachet, bannery, síťoviny, polepy výstavních stánků, reklamních stojanů, informačních návěští, plakáty, velkoformátové fotografie, samolepek s ořezem libovolného tvaru, podlahová reklama.