Acrodesign nabízí kompletní služby v oblasti reklamy a propagace. Zhotovujeme široké spektrum produktů, od PVC samolep, bannerů, plakátů, řezanou grafiku až po magnetky či tisk fotografií. Naše produkty vynikají zejména svou kvalitou a nápaditým zpracováním, které dokáže zaujmout.

Pro jejich zhotovování používáme kvalitní profesionální techniku. Jde zejména o
tyto stroje:

HP Latex 365
Tiskový plotr šíře 163cm, s rozlišením 1200dpi a s vysokorychlostním tiskem exteriérové kvality až 31m²/h. Tato technologie se vyznačuje vysokou odolností proti poškrábání a dlouhou životností, v exteriéru 3 roky bez laminace a u tisků opatřených UV laminací 5 let. Další výhodou je okamžité vytvrdnutí inkoustů uvnitř tiskárny, což umožňuje bezprostřední následující zpracování zakázky.
Latexové inkousty jsou ekologické, což umožňuje rozšířit produkci i do míst kde běžné inkousty nesmějí.

HP_Latex_365_acrodesign

Roland SOLJET
Tento stroj disponuje rozlišením tisku až 1440 x 1440 dpi, je vybaven eco-solventními inkousty s vysokou UV stabilitou, odolností proti otěru a vodě a výbornou přilnavostí na podkladové materiály. Tisk je možno nanést na širokou škálu materiálů, jako například na samolepící fólie, billboardový papír, prosvětlovací fólie a banerové plachty. Použitá technika také umožňuje vytištění a současné tvarové vyřezání samolepek. Lze tak zhotovit i samolepky komplikovaných tvarů.

acrodesign_roland__1

Epson Stylus Pro 9890
Tato tiskárna šíře 110cm je určena pro tisk fotografií a výtvarného umění, ovšem díky své barevné věrnosti a vysokému rozlišení až 2880x1440dpi je i skvělou volbou pro nátisky. Plynulé přechody mezi světlými a tmavými částmi díky tisku osmi barvami, v nichž jsou zahrnuty tři hustoty černé. Velkou výhodou pigmentových inkoustů je jejich dlouhá životnost. V naší nabídce materiálů pro tento stroj naleznete několik druhů fotografických papírů, pláten, akvarelových papírů, PET filmů nebo i samolepící fólii.

epson_acrodesign_2

Summa S-Class 2
Řezací plotr šíře 140cm opatřený funkcemi OPOS pro tvarový ořez samolepek a funkcí Flex Cut pro malonákladový výsek samolepek nebo papíru. Tento plotr má možnost využití dvou typů řízení nože, vlečný nůž který se natáčí pasivně - je vlečen za hlavou, anebo tangenciální nůž který se natáčí pomocí servomotorků a je tedy mnohem přesnější, rychlejší (až 140m/s) a má větší maximální přítlak (až 600g).

summa_s_class_2_acrodesign

Neschen Coldlam 1650
Laminátor šíře 165cm od Německé firmy Neschen, s pneumatickým ovládáním zdvihu a přítlaku. Kvalitu a výjimečnost zajišťují přítlačné válce s velkým průměrem a vysokou hmotností, tuhá celokovová konstrukce (obráběná na CC strojích) jejíž základem je nosná pancéřová deska.
Výroba i vývoj probíhají v EU. Rychlost laminování až 8m/min.

laminator_coldlam_1650_acrodesign

Event tiskárny DNP DS80 a DS40
Profesionální produkční termosublimační tiskárna je tiskárna pro tisk malých formátů fotografií jako je 20x30cm nebo 10x15cm - při odběru více kusů je možné po domluvě zhotovit i formáty 20x25cm, 15x20cm, 9x13cm, 13x18cm, 15x23cm. Výsledná povrchaová úprava může být ve variantách lesk nebo mat. U těchto tiskáren je možný i pronájem již od jednoho dne.

acrodesign_DS40_DS80


Tisk realizujeme s krátkou dodací lhůtou. Při větších zakázkách zhotovujeme ověřovací vzorky před hromadnou výrobou. V našem studiu je také k nahlédnutí velké množství potištěných vzorků.

Sítotisk
Poloautomatický sítotiskový stroj HA 3550 se používá pro tisk na papír, karton, přenosový papír apod. Formát tisku 35x50cm.
acrodesign_sitotisk_stroj_2

Využití potištěných materiálů:

billboardy, poutače, polepy výloh, světelné reklamy, backlighty, citylighty, polepy automobilů a kamionových plachet, bannery, síťoviny, polepy výstavních stánků, reklamních stojanů, informačních návěští, plakáty, velkoformátové fotografie, samolepek s ořezem libovolného tvaru, podlahová reklama.